Відкриті торги

Прозорро.Продажі почали проводити торги, що стосуються оренди державних та комунальних земель. Функціями Прозорро.Продажі є забезпечення безпеки торгів, запобігання будь-якого втручання ззовні на хід торгів і рівносильний доступ всіх бажаючих до участі в торгах. Крім того здійснюється можливість в режимі онлайн стежити за аукціонами, що відбуваються в реальному часі і їх результатами. Переможець в прозорих аукціонах той, хто за період трьох раундів пропонує найвищу ціну.

Акредитовані в системі Прозоро.Продажі майданчики вже чекають звернень всіх організаторів аукціонів, що стосуються державних або комунальних земель, для того, щоб опублікувати перші земельні торги.

Список даних майданчиків відкритий у вільному доступі на сайті Прозоро.Продажі. Приватні особи, які мають в своїх володіннях земельні ділянки та бажаючі їх продати або здати їх в оренду, також мають право виставляти їх на продаж або надавати їх в оренду.

На платформі позитивно поставилися до повноцінного відкриття ринку землі, адже система повністю готова по всіх технічних показниках до запуску аукціонів, що стосуються земельних ділянок. Після офіційного дозволу проводити земельні аукціони, державні та місцеві органи влади мають всі законодавчі підстави оголошувати аукціони по здачі в оренду сільськогосподарських земель і реалізації інших земельних ділянок.

Земельне законодавство забороняє виставляти на продаж землі сільгосппризначення, які перебувають у власності держави або комуни. Ділянки подібного типу можуть тільки надаватися в оренду або купівлю згідно з чинним законодавством.

Де можна відшукати аукціони з оренди та продажу ділянок землі? 

Без додаткових витрат часу всі аукціони з реалізації чи передачі в оренду ділянок землі в системі ProZorro можна на майданчику Української універсальної біржі. Для тих користувачів, хто часто використовує мобільні додатки. Підписуйтесь, для того щоб отримувати відповіді всі питання, що цікавлять оголошення про торги ділянками землі відразу на свій email, потрібно всього-то підписатися на розсилку новин.

Як проводяться відкриті аукціони з реалізації необробленого лісу

З 01 лютого будь-який великий торг з продажу лісу-кругляка здійснюється на цифрових майданчиках, які підключені до модуля Прозорро.Продажі. Впровадження системи відкритих інтернет-торгів дуже добре зарекомендувало себе в різних секторах, наприклад, при продажу та передачі в оренду приміщень, активів малої приватизації, власності банківських боржників, різного транспорту (легкових і вантажних машин, пароплавів, літаків, вагонів поїздів «Укрзалізниці» ). 

Лише за 3 місяці активної діяльності загальнодоступні аукціони по збуту лісу-кругляка в українських містах додали в бюджет країни 88 млн. гривень, завдяки цьому даний вектор вважається досить перспективним. Ефективна реалізація необробленої деревини на торгах ProZorro.Sale. Збут великих партій лісу-кругляка на відкритих торгах Прозорро.Продажі став лише фрагментом великого проекту по покращення економіки України. Поряд з впровадженням електронного реєстру заготовки і картою рубок в плані збуту лісу-кругляка на цифрових торгах надасть допомогу не тільки державним органам, а й простим громадянам здійснювати контроль за обігом дорогого ресурсу.

Торги за прямими угодами, на процес яких нерідко впливають сторонні особи, відмінні тим , що в Україні торг зі збуту лісу-кругляка є на 100% відкритим. Інформація про вартість, кількість і тих, хто виграв особах розміщуються у загальних доступі і побачити їх можна в будь-який час. Ключовий момент: саме в період проведення аукціону в процесі суперництва клієнтом створюється конкурентна ціна ринку на ліс.

Перші лоти по реалізації та оренди земельних ділянок вже оголошені, і торги стартують вже в листопаді. Так, на платформі Української універсальної біржі вже проводиться продаж та оренда земельних ділянок. Площа ділянок може бути різною – від 2 до 19 га. Про торги землею більше можна дізнатися на сайті https://sale.uub.com.ua/news/provedennya-torgiv-na-zemelqni-dilyanky-v-systemi-prozorro-sale

Дозволяється в будь-який час скористатися виграшними та привабливими пропозиціями фахівців. Тепер існує можливість підписуватись на список розсилки з корисними рекомендаціями та порадами. Тендери, торги, аукціони – всі ці дії тісно пов’язані між собою, оскільки дозволяють впоратися з цілями продажу товарів, послуг, джерел та інших захоплюючих речей. УУБ – найкраща біржа, де ви можете приймати участь у найвигідніших лотах. Придбати товари по вигідної вартості ви можете вже сьогодні. Для цього варто пройти просту реєстрацію на сайті Української універсальної біржі.

Преимущества беговых дорожек FitLogic

Поиск хорошей беговой дорожки – это не всегда так просто, как кажется на первых парах. От покупателя требуется не только понимание темы, но и достаточно времени на то, чтобы проанализировать

Як купити майно банків

Завдяки вдосконаленій системі «Прозорро.Продажі» публічні аукціони з продажу майна банків стала проходити не тільки просто, але й швидко. Кожна операція проходить ефективно, і представники громадськості можуть спостерігати за ходом торгів.

Аудит по охране труда

Аудит по охране труда это очень удобная современная услуга, которой часто пользуются профильные компании. Охрана труда это условно важная отрасль, и не только потому, что государственные организации регулярно проводят проверку