Торгівля на біржі енергоносіями: як це працює

Сьогодні все більше людей цікавиться трейдінгом, так як це дозволяє отримувати стабільний дохід та стати фінансово незалежним. Сама процедура торгівлі активами – це навіть захоплюючий процес. Але вона вимагає від новачка або від досвідченого трейдера певних знань. Потрібно мати аналітичне мислення та уважно вивчати графіки та новини, які можуть вплинути на котирування активу. Це можуть бути валютні пари, фондові індекси, акції, криптовалюта та інші фактори. Торгівля природним газом сьогодні – досить цікавий напрям, оскільки за видобутком та продажем даної сировини стежить весь світ.

Торгівля енергоносіями на біржі

Торгівля газом та іншими енергоресурсами в Україні здійснюється через Українську енергетичну біржу. Для початку торгів потрібно зареєструватися на електронному майданчику. Функціонал УЕБ дає можливість здійснювати торгівлю:

  • газом;
  • нафтопродуктами;
  • зрідженим газом;
  • газовим конденсатом та нафтою;
  • вугіллям та іншим біопаливом;
  • майном банків та держустанов.

Механізм розрахунку вартості газу тут максимально прозорий, регулюється Міністерством економічного розвитку та торгівлі України. Крім цього, на сайті представлений калькулятор розрахунку вартості газу, який дозволяє продавцю та іншим учасникам швидко розраховувати попередню ціну за тисячі кубометрів даної сировини. Зміна ж ціни під час проведення закупівельної процедури розраховується за спеціальною формулою з урахуванням котирувань на поточну дату. Всі котирування в режимі реального часу можна знайти на сайті УЕБ.

Як торгувати

Брати участь в торгах природним газом можуть не тільки підприємства, а й фізичні особи. Це прописано у Регламенті проведення електронних біржових торгів на ТБ «УЕБ». Для того, щоб почати торгівлю, як і в будь-якому виді діяльності, необхідно отримати певний багаж знань. У зв’язку з цим досвідчені трейдери рекомендують попередньо проходити навчання, приймати участь у не тільки теоретичних, а й практичних заняттях на демо версії біржі, що дозволяє більш повно освоїти процес роботи та пов’язані з ним ризики.

Після проходження навчання учасники отримають доступ до реального торговому майданчику, на якому вже зможуть вступати в торги, згідно з установленим графіком їх проведення. Якщо взяти участь в торгах бажає юридична особа, то можна довірити ведення даного процесу професійним брокерам, які будуть всебічно захищати інтереси свого клієнта і представляти його на торговому майданчику. Більш детальну інформацію по роботі біржі можна за посиланням: www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/.

Создание и продвижение сайтов в сети

Онлайн бизнес в последнее время стал чрезвычайно популярен, что вовсе не удивительно. Огромное количество пользователей интернета регулярно используют его для того, чтобы приобрести различного рода товары и услуги.

Реєстрація в аукціоні ПроЗорро з оренди землі

Для того, щоб мати можливість орендувати земельну ділянку з метою ведення на ній господарства або ж під забудову, обов’язковою умовою є процедура підготовки до участі в аукціоні. Згідно з чинним

Як правильно обрати бюро перекладів

В житті багатьох людей інколи трапляються ситуації, коли потрібно перевести документи з однієї мови на іншу. Частіш за все, це може бути пов’язано з виїздом за кордон, коли людина планує