Торги земельні в системі Прозорро

На території України передмова земельних аукціонів запланована на 1 липня. Однак слід казати не про напівмасштабні тендери на землю, а про тендери для фізичних осіб. Водночас розмір ділянок також обмежений і повинен становити не більше ста гектарів.

Таким чином, буде скасовано мораторій на продаж сільськогосподарських земель, який діє вже багато років. Тепер власники земельних ділянок можуть повністю розпоряджатися своїми наділами. Більш детальну інформацію про це можна знайти на веб-сайті Української універсальної біржі.

Передбачається, принаймні на поверхневому шарі, що така ймовірність виключає різноманітні спекуляції щодо земель і дозволяє землевласникам отримати необхідні ймовірності. Передбачається використовувати для торгівлі систему Prozorro.Sale https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/. Як результат, очікується отримання повної прозорості і, відповідно, передбачуваної справедливості операцій.

Особливості торгів в системі Прозорро.Продажі

Однак слід зазначити, що обмеження будуть знімати потроху. Зараз дозволені лише варіанти для фізичних осіб та площею до сотні гектарів. З початку 2024 року доступ до ринку очікується для приватних компаній, але для ділянок, територія яких не перевищує 10 тис. га.

Якщо ми припускаємо реальну ефективність, то ми повинні вказати на необхідність створення умов для фермерів для отримання земель для власного ведення фермерського господарства, а також формування ефективного захисту від рейдерських захоплень та корупційних дій. Тоді електронна торгівля може бути ефективною. Тим не менше, цього ще потрібно досягти.

Водночас навіть зараз є можливість оцінити значне зменшення тіньового ринку, а також корупційну складову. Початок торгів призведе саме до цього. Слід зазначити, що зараз тіньовий ринок у цій зоні на території України оцінюється до 90 мільярдів гривень.

Якщо ми оцінюємо перспективи, то існує ймовірність зосередитися на інших країнах, в яких цей ринок активний. Враховуючи, що Україна є переважно аграрною країною, цілком ймовірно, що ця робота є продуктивною. Українська універсальна біржа стане інструментом торгівлі землею.

Як правильно обрати бюро перекладів

В житті багатьох людей інколи трапляються ситуації, коли потрібно перевести документи з однієї мови на іншу. Частіш за все, це може бути пов’язано з виїздом за кордон, коли людина планує

Особенности профессиональной проверки моряков

Когда  предстоит выбрать для себя ответственную работу, многие люди серьезно задумываются о том, как бы хорошо стать моряком, отправиться на судне, ощутить свободу. Все это, конечно, хорошо и прекрасно, но

Заробіток на кліках в інтернеті

Кліки, це одна з категорій завдань, які пропонуються в кожному буксі. Ті, хто серйозно збирається заробляти на буксах вибирають як основний саме цей вид прибутку. Все, що потрібно для виконання