Торги земельні в системі Прозорро

На території України передмова земельних аукціонів запланована на 1 липня. Однак слід казати не про напівмасштабні тендери на землю, а про тендери для фізичних осіб. Водночас розмір ділянок також обмежений і повинен становити не більше ста гектарів.

Таким чином, буде скасовано мораторій на продаж сільськогосподарських земель, який діє вже багато років. Тепер власники земельних ділянок можуть повністю розпоряджатися своїми наділами. Більш детальну інформацію про це можна знайти на веб-сайті Української універсальної біржі.

Передбачається, принаймні на поверхневому шарі, що така ймовірність виключає різноманітні спекуляції щодо земель і дозволяє землевласникам отримати необхідні ймовірності. Передбачається використовувати для торгівлі систему Prozorro.Sale https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/. Як результат, очікується отримання повної прозорості і, відповідно, передбачуваної справедливості операцій.

Особливості торгів в системі Прозорро.Продажі

Однак слід зазначити, що обмеження будуть знімати потроху. Зараз дозволені лише варіанти для фізичних осіб та площею до сотні гектарів. З початку 2024 року доступ до ринку очікується для приватних компаній, але для ділянок, територія яких не перевищує 10 тис. га.

Якщо ми припускаємо реальну ефективність, то ми повинні вказати на необхідність створення умов для фермерів для отримання земель для власного ведення фермерського господарства, а також формування ефективного захисту від рейдерських захоплень та корупційних дій. Тоді електронна торгівля може бути ефективною. Тим не менше, цього ще потрібно досягти.

Водночас навіть зараз є можливість оцінити значне зменшення тіньового ринку, а також корупційну складову. Початок торгів призведе саме до цього. Слід зазначити, що зараз тіньовий ринок у цій зоні на території України оцінюється до 90 мільярдів гривень.

Якщо ми оцінюємо перспективи, то існує ймовірність зосередитися на інших країнах, в яких цей ринок активний. Враховуючи, що Україна є переважно аграрною країною, цілком ймовірно, що ця робота є продуктивною. Українська універсальна біржа стане інструментом торгівлі землею.

Как заработать деньги в блогах — пример иностранного блога

Итак, есть ли у вас блог или вы думаете о создании блога , вы захотите узнать… Как заработать деньги в блогах. Вы находитесь в правильном месте, и я надеюсь, что вы садитесь, потому

Маркетинговые стратегии: продвижение, реклама и связи с общественностью

Маркетинг — это мост между продуктом и клиентом. Маркетолог использует четыре P — продукт, цену, место и продвижение — чтобы общаться с потребителем. Продвижение — это сочетание всех форм общения с клиентом,

Особливості ринку землі та його роботи в системі «Prozorro.Sale»

Головна особливість земельного ринку — він незабаром запрацює після довгої заборони. Вже з липня 2021 року власники землі можуть користуватися правом на те, щоб розпоряджатися наділами. Згідно з прогнозами експертів,