Продаж нерухомості у ProzoroSale

Українська універсальна біржа — це офіційна українська біржа, за допомогою якої користувачі можуть продавати житлову площу та нерухомість. Ця біржа використовує систему Prozorro https://sale.uub.com.ua/ru/filter/real-estate-sale. Продавцями на платформі виступають державні установи та приватні (комерційні) компанії.

Яку нерухомість є можливість купувати на Prozorro.Sale?

На сайті представлена ​​нерухомість з усіх територій України. Будь-який користувач може переглядати лоти без реєстрації, але для участі в аукціоні учасники обов’язково повинні бути зареєстровані в системі Прозорро.Продажі.

Prozoroє можливість купувати через аукціон нерухомості:

  • Майно банку. Об’єкти нерухомості, що перебувають у власності банків-банкрутів, що перебувають у ліквідації. На торги виставляються окремі приміщення, споруди, кімнати.
  • Нерухомість Фонду державного майна України. Будинки, комплекси, склади, господарські та службові приміщення тощо, що перебувають у власності держави.
  • Роздрібна нерухомість. За допомогою Прозорро.Продажі легко знайти приміщення для перукарні, або майстерні, ресторану, аптеки. На сайті є величезний вибір торгових площ, офісів та магазинів.
  • Неліквідна комунальна власність. Адміністративну нерухомість будівлі, підвали тагаражи, склади та будівельні комплекси. Найчастіше це нежитлові приміщення, які не використовуються, але їх можна продати лише відповідно до державних норм через Прозорро.Продажі.
  • Активи нерухомості Нацбанку України. Сюди входять нежитлові адміністративні будівлі, паркінги, гаражні комплекси, склади, сараї тощо. Більше інформації про місцезнаходження та особливості кожного партії вказана на веб-сайті.
  • Муніципальна нерухомість. На sale.uub.com.ua є можливість вигідно купувати нерухомість комунальних послуг (відкриті, закриті території, будівлі, гаражі, склади) в будь-якому місті України. Щоб не переглядати кожен список лотів, використовуйте зручні фільтри, наприклад, підбір об’єктів за бюджетом.
  • Житлові та нежитлові приміщення. Недорого купувати квартиру чи промисловий склад у Києві, Вінниці, Дніпрі є можливість через систему реалізації нерухомого майна на Прозорро.Продажі. Найбільший вибір нерухомості на одному сайті.
  • Промислова нерухомість. До цієї категорії належать промислові будівлі (заводи, шахти, майстерні, фабрики, станції, а також сільськогосподарські будівлі — курники, корівники та інші) також інженерну нерухомість — мости, тунелі та інше. Через УУБ ви можете купувати цілісні майнові комплекси або окремі їх частини.

Кожен лот має вказану початкову вартість та рейтинг торгів, період, протягом якого приймаються заявки на участь в аукціоні. Переглядати всі пропозиції лоту можна дізнатися після закінчення тогів, коли система віддає перевагу переможцю.

Переваги купівлі нерухомості через аукціони Prozoro на сайті sale.uub.com.ua

Продаж нерухомості в Прозоро — це незаперечна вигода не тільки для продавця, але і для клієнтів, бо:

  1. абсолютно відсутні витрати для оплати посередникам при пошуку потрібного майна;
  2. клієнту повертається гарантійний депозит, той, який виплачується за участь в аукціоні, навіть якщо він не став переможцем — немає ризику втратити кошти;

Вам просто потрібно визначити свої вимоги щодо розташування та сортування нерухомості, відстежувати доступні аукціони та пропонувати величезну ціну — це гарантія швидкого та недорогого придбання потрібного майна.

Для того, щоб придбати квартиру, гараж чи склад для зберігання товарів, не треба переглядати оголошення, залучати ріелторів чи знайомих. Легко зареєструйтесь на українській платформі УУБ та розраховуйте на відповідний лот. Реалізація нерухомості в системі Прозорро.Продажі відбувається на офіційних умовах та публічно, без прихованих умов та переплат.

Прозорий формат торгів природним газом

Торги природним газом є надзвичайно важливим сектором ринку, тому саме до нього була прикута увага. На даний момент вам варто уважніше переглянути саме нові механізми проведення торгів природним газом. адже

Какие запчасти роторных косилок требуют более частой замены

Роторная косилка – это один из подвидов сельскохозяйственной техники. Подобное оборудование регулярно задействуется в сельском хозяйстве и выполнят там целый ряд задач. Советуется, чтобы приобретались подобные приспособления в местах с

Тканевые ролеты – как выбрать, особенности

Тканевые ролеты в последнее время используют очень часто, потому что они подходят под любые размеры окон, защищают от солнечных лучей, не деформируются при использовании.