Переваги розстрочки

Всі ми прагнемо максимального задоволення своїх потреб і оточуємо себе найкращими практичними речами. Це стосується як ремонтів, так і покупки побутової техніки, аксесуарів та одягу. Але ж не кожен може дозволити собі оновити гардероб або купити новий телефон за готівку. Ось для цього і придумані кредити та розстрочки. Вони покликані полегшити наше життя, і дати можливість купити трохи більше, ніж ми можемо собі дозволити прямо зараз. А ось для тих, хто ще не розуміє принципової різниці між кредитом і розстрочкою, написана ця стаття, покликана дати відповіді на всі актуальні питання.

Відмінності кредиту від розстрочки: що є договором для покупця по сервісу

Щоб зрозуміти, у чому реальна відмінність розстрочки від кредиту, потрібно визначити, що це за послуги окремо.

  • Кредит — це цільове фінансування банку, на купівлю того чи іншого продукту за рахунок позикових коштів під певні відсотки та на обумовлений термін. Тобто банк повністю оплачує вашу покупку, а ви повертаєте йому гроші з урахуванням процентної ставки, встановленої на момент підписання договору про кредитування.
  • Поняття розстрочки дещо інше — це спосіб купівлі, у якому магазин надає покупцю можливість оплатити товар рівними частинами, без додаткових платежів протягом кількох місяців. Тобто магазин для збільшення попиту на свій товар дозволяє покупцеві віддавати борг за товар невеликими частинами. Є також спеціалізовані сервіси, котрі можуть надати послуги оплати частинами на інших умовах. Тобто вам не треба буде шукати магазини де є оплата частинами.

Отже, основна відмінність кредиту від розстрочки це те, що кредит може оформити тільки банк і при цьому запросить у вас відсотки, а про розстрочку можна домовитися в магазині і не переплачувати нічого за куплений товар.

Чим відрізняється розстрочка від кредиту у магазині при покупці?

Часто великі мережеві магазини техніки, продажу автомобілів чи ювелірних прикрас співпрацюють з банками, і намагаючись збільшити свій товарообіг запрошують їх представників для оформлення миттєвих кредитів. Відповідно, прийшовши до магазину за покупкою, ви можете безпосередньо на місці, звернувшись до банківського співробітника, провести оформлення кредиту на конкретний товар.

Деякі банки пропонують не кредит, а розстрочку. Однак, не варто забувати, що банк не працює безкоштовно. І якщо вам запропонували безвідсоткову розстрочку, значить магазин продав банку товар за оптовою ціною, а різницю між оптовою та роздрібною ціною забрав у рахунок відсотків. Ви, по суті, не заплатили нічого зайвого по відношенню до раніше встановленої ціни, але все ж таки це буде кредит. Вам можуть запропонувати безліч додаткових опцій за умови безвідсоткової розстрочки (страхування, гарантійний термін, технічне обслуговування).

А ось чиста розстрочка оформляється безпосередньо із представником магазину. І найчастіше подібні покупки можна зробити лише протягом певного часу. А якщо врахувати, що продаж товару в цей час може бути зі знижкою, то швидше за все, у розстрочку вам можуть віддати його тільки за стандартною ціною. Проте спершу вам все ж варто дізнатись де діє оплата частинами.

Як відрізнити кредит від розстрочки?

Оплата частинами дійсно може стати прекрасною опцією. Для простоти розуміння різниці між розстрочкою та кредитом розглянемо такі показники:

  • Відсутність відсотків — це явна відмінність розстрочки від кредиту (хоча вже є банки, які пропонують безвідсоткову розстрочку на все, але тільки в партнерських мережах);
  • Термін оформлення — найчастіше розстрочку можна оформити за 15-20 хвилин, і для неї вам достатньо мати при собі паспорт, а у випадку з кредитом може знадобитися більше часу та ще й потрібно буде надати безліч додаткових паперів;
  • Кредитна історія для магазину не важлива, точніше вони її не перевіряють на відміну від банку. Найчастіше саме зіпсована кредитна історія стає причиною відмови банку у кредиті;
  • Розстрочка передбачає початкові внески у розмірі не менше 30% вартості товару, а ось банк може такого не вимагати. Проте є спеціальні сервіси, де оплата частинами можлива без першого внеску;
  • Термін кредитування, як правило, може досягати 5 років, а розстрочку магазин найчастіше надає на строк до півроку;
  • Найчастіше кредит видається під поруку чи заставу, а розстрочка практично ніколи нічим не підкріплюється, тому це дуже вигідний варіант для покупців;
  • При кредитуванні, куплений товар стає власністю клієнта, а під час розстрочки він передається йому на умовах користування, і лише після повного погашення заборгованості стає власністю.

Якщо ви маєте на меті придбати певний товар, проте не бажаєте одразу ж платити повну суму, то оплата частинами може стати зручним варіантом для вас. До того ж, наразі вже існують спеціалізовані сервіси, котрі можуть запропонувати вам такого роду послуги.

Популярное направление пин ап: основные особенности

В основе пин ап стиля лежат два основных и важных направления: рисунок и фотография. Стоит заметить, что данный стиль считается одним из популярных в мире изобразительного искусств, а также живописи.

Как достижения ИИ изменят будущее рабочее место

Достижения в области искусственного интеллекта (ИИ) создают новые возможности для работодателей. Хотя ИИ может повысить эффективность и снизить затраты, он также может изменить традиционную модель рабочей силы, потенциально устраняя рабочие места. Поскольку

Аудит по охране труда

Аудит по охране труда это очень удобная современная услуга, которой часто пользуются профильные компании. Охрана труда это условно важная отрасль, и не только потому, что государственные организации регулярно проводят проверку