Особливості відкритих закупівель в системі Прозорро

Усі замовники для закупівлі товарів, робіт та послуг прагнуть співпрацювати з електронною системою публічних закупівель – Прозорро. Здійснювати закупівлі через Прозорро не так складно, як може здатися. Слід лише знати норми Закону про публічні закупівлі та неухильно їх дотримуватись. А зробити свої перші кроки в платформі публічних закупівель замовнику допоможе ця публікація.

Спираючись на власні сили, відразу опанувати всі норми Закону буде складно. Але спершу потрібно відповісти на найактуальніше питання: коли замовник зобов’язується здійснювати закупівлю виключно через електронну платформу закупівель? Межі ціни для відкритих закупівель у Прозорро Законодавством про відкриті закупівлі визначається вартісні межі для здійснення публічних закупівель — окремо для кола замовників загалом, та окремо для представників бізнесу, які здійснюють роботу в окремих галузях господарювання. 

Усі замовники зобов’язані вдатися до допомоги електронної системи відкритих закупівель та не порушувати вимог Закону про відкриті закупівлі для закупівель за рахунок фінансів бюджету, якщо передбачувана ціна об’єкта закупівлі дорівнює: 200 000 гривень та більше — для послуг та товарів; 1,5 мільйона гривень і більше — для робіт. 

Особливості торгів онлайн

Об’єкт закупівлі — це товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у складі загальної процедури закупівлі, за якими учасникам допускається продаж тендерних пропозицій або переговорних пропозицій (у разі використання переговорної процедури закупівлі). 

Регламент визначення об’єкта закупівлі закріплений наказом Міністерства економічного розвитку від 17.03.2016 № 454. Таким чином, якщо замовник має намір здійснити відкриту закупівлю, ціна якої аналогічна або вища за зазначені межі вартості, — у нього існує лише один алгоритм дій. А точніше — неухильно дотримуватись вимог закону та здійснювати закупівлю лише через Прозорро. 

Що робити, якщо передбачувана ціна закупівлі нижча за зазначені межі? Допорогові закупівлі в Прозорро Якщо ціна об’єкта закупівлі товарів, робіт чи послуг нижче зазначених вище кордонів, що означає якщо йдеться про допорогові закупівлі, у замовника з’являється право вибору. Оскільки Закон про відкриті закупівлі стверджує, що за подібних закупівель для вибору постачальника товару (товарів), особи чи організації надає послуги (послуг) та виконавця робіт для оформлення угоди щодо допорогової закупівлі замовник має право скористатися електронною системою закупівель. 

Купувати потрібні товари, роботи, послуги через веб-систему відкритих закупівель або не купувати ухвалення рішення за замовником. Коли ж він ухвалить рішення виконати закупівлю поза платформою, йому необхідно пам’ятати такі важливі правила: в обов’язковому порядку в момент закупівлі необхідно дотримуватися ідеї відкритих закупівель, які передбачені Законодавчим актом про публічні закупівлі; коли вартість об’єкта закупівлі аналогічна або вища за 50 тисяч гривень в обов’язковому порядку опублікувати звіт про укладену угоду в системі закупівель протягом одного робочого дня з дати укладання угоди.

Послуги Української енергетичної біржі

Українська енергетична біржа (УЕБ) заснована у 2010 році, функціонує для того, щоб створювати організований ринок енергоресурсів на території України. На даний період організація є лідером на території країни та єдиною централізованою платформою, яка акумулює найбільшу ліквідність та можливість торгувати тими чи іншими енергоресурсами, а також землею https://sale.ueex.com.ua/ru/news/yak-provodyatqsya-torgy-na-zemlyu-na-majdanchyku-prozoro-prodazhi. За посиланням ви зможете прочитати корисну інформацію про торги землею на відкритих аукціонах системи Прозорро.Продажі.

Платформа виконує торги із застосуванням найрізноманітніших біржових інструментів та технологій. Зокрема слід зазначити гарантії виконання угод, точний контроль ризиків і чудовий кліринг біржових угод. З основних варіантів торгівлі слід відзначити ринок двосторонніх договорів з електричної енергії, зріджений і природний газ, різноманітні нафтопродукти, а також газовий та нафтовий конденсат, вугільну продукцію, різноманітну сировину та необроблену деревину. Крім цього, для торгів приймається й інша специфічна продукція. 

Обов’язково слід зазначити і окрему діяльність у рамках Prozorro.Sale. Через майданчик Української енергетичної біржі Державною службою надр та геології виконується проведення онлайн аукціонів, на яких продаються можливості використання надр за системою Прозорро.

Переваги ринку землі

Різні об’єкти державні особливості вже давно продаються на цифрових сервісах через торгові майданчики на зразок Української універсальної біржі. Таким чином досягається прозорість і комерційна ефективність продажів.

Особенности перевода договоров

Бизнес-среда – это достаточно сложная область, где порой случаются самые разные ситуации. Очень много в бизнесе строится на договорах, которые заключаются максимально часто и влияют на ход многих процессов. Бывают

Природний газ для підприємства

Кожне підприємство для підтримання свого функціонування постійно потребує певних важливих ресурсів, котрі в цьому допоможуть. При цьому існують певні ресурси, котрі використовуються частіше за всі інші через свої властивості та