Особливості ринку землі та його роботи в системі «Prozorro.Sale»

Головна особливість земельного ринку — він незабаром запрацює після довгої заборони. Вже з липня 2021 року власники землі можуть користуватися правом на те, щоб розпоряджатися наділами. Згідно з прогнозами експертів, відкриття нового ринку дасть змогу збільшити ВВП приблизно на один відсоток. Це позитивно вплине на українську економіку. Крім цього, буде збільшена продуктивність сільськогосподарського виробництва. Закон про продаж земельних ділянок був ухвалений ще в квітні минулого року, а невдовзі можна чекати на зміни.

Особливості земельного ринку на сучасному етапі

Мораторій на продаж землі не давав власникам паїв продавати власність або закладати її, а також проводити обмін. Це порушувало конституційні права громадян нашої держави. Також це не дало розвиватися середньому бізнесу повною мірою. Реальний ринок землі, який буде скоро відкритим, зробить доступними земельні угіддя для всіх. Це відкриє нові можливості не лише для аграрного сектору, але й для всієї економіки.

З усієї площі земель Європи, що використовуються в якості орних, частка України сягає 30 відсотків. Це говорить про лідерство нашої держави на континенті. Показник ріллі на світовому ринку складає 2,4 відсотка. Для нормального економічного розвитку в умовах високого попиту на українську сільськогосподарську продукцію створення ринку землі є максимально важливим. Україна знаходиться в центрі Європи, що дає змогу торгувати з більшістю сусідів на вигідних умовах.

Більше 20 років мораторій на продаж землі блокував діяльність підприємців. З-за цього бюджет отримував набагато менші прибутки. Замість довготермінової оренди можна придбати ділянку, що дасть змогу вільного продажу землі на відкритому майданчику.

Чи буде здійснюватися продаж землі через Prozzoro

Ще однією особливістю українського земельного ринку є те, що торги будуть здійснюватися на електронному майданчику «Прозорро.Продажі». Наслідком такої дії буде введення нових технологій оброблення землі, ефективність інвестицій в агарний сектор держави. Разом з цим буде налагоджений механізм продажу сільськогосподарських ділянок. Щодня на майданчику «Прозорро» з’являються нові пропозиції щодо багатьох типів власності. Це чекає і землю. Більше новин про систему «Prozorro» шукайте на https://megasale.com.ua/rynok-zemli-i-jogo-osoblyvosti-pislya-pochatku-prodazhiv-ugid/.

Оформление онлайн-заявки на кредит

Кредитование – это один из способов, как можно быстро получить большую сумму для решения финансовых вопросов. Как показывает практика, не все желают тратить свое время и часами сидеть в банках,

Особливості відкритих закупівель в системі Прозорро

Усі замовники для закупівлі товарів, робіт та послуг прагнуть співпрацювати з електронною системою публічних закупівель – Прозорро. Здійснювати закупівлі через Прозорро не так складно, як може здатися. Слід лише знати

Как не прогадать с выбором деталей на Renault

Поиск качественных запчастей – это извечная проблема для всех автолюбителей. Кому-то фактор надежности детали не так важен и человек готов покупать все самое дешевое. Кто-то наоборот уделяет наибольшее внимание именно