Особливості продажу деревини в Україні

На електронних торгівельних майданчиках, що акредитовані в системі Прозорро.Продажі, закупляють деревину багато підприємств деревообробної галузі. Тут продається хвойна та листяна деревина, у тому числі і технічна та дров’яна.

Деревина відрізняється між собою своїми фізичними, механічними, екологічними та санітарними характеристиками. Фізичні ознаки включають в себе наявність чи відсутність трухлявих чи гнилих ділянок, механічні якості вказують на ступінь кривизни стовбуру. Під санітарними характеристиками розуміється наступне: чи не була деревина завезена із зони з підвищеним хімічним чи радіаційним забрудненням.

На сьогоднішній день торги на ProZorro.Sale ведуться відкрито та чесно, тому усі учасники змагаються між собою на рівних умовах. Через електронні торгівельні майданчики можна придбати деревину, металобрухт, нерухомість, земельні наділи та багато іншого державного майна.

Переваги відкритих електронних торгів деревиною

Для представників бізнесу, які хочуть купити деревину для своїх підприємств по вигідній ціні, участь в електронних торгах дає можливість вільно конкурувати з іншими покупцями. Завдяки вільній конкуренції на деревину встановлюється справедлива ринкова ціна без націнок та змов.

Крім цього, використання торгівельних електронних платформ дозволяє значно скоротити час, необхідний на пошук потрібного лоту, так як тут зібрані пропозиції з усієї України.

Якщо раніше частина деревини продавалася на основі прямих договорів між покупцем та продавцем, то зараз ці угоди контролюються державою. Завдяки цьому безліч корупційних схем було зруйновано, а державна скарбниця змогла отримати мільйонні прибутки.

Особливості торгів деревиною

Продаж деревини на онлайн торгах є добровільною, але для тих лісгоспів, які продають більше 25% від своїх запасів, реалізація цієї сировини через систему Прозорро.Продажі є обов’язковою. Один лот може включати в себе лише один вид деревини. При чому мінімальний його об’єм не повинен бути менше 150 кубічних метрів лісу. Початкова вартість лотів починається від 200 тисяч гривень.

Як придбати деревину

Для придбання цієї цінної сировини, потенційний покупець повинен створити особистий кабінет на одному з торгівельних електронних майданчиків. Далі потрібно знайти необхідний лот та подати заявку на участь в торгах. При цьому обов’язковою умовою є сплата гарантійного внеску, що становить 5% від вартості лоту.

Досить багато корисної інформації щодо продажу деревини в Україні можна знайти тут https://sale.uub.com.ua/ru/news/kupyty-kruglyak-sosny-na-prozoro-prodazhi.

Аукціон розпочнеться у встановлений системою час. Всі зареєстровані в ньому учасники зможуть надати свої цінові пропозиції. Виграє той, чия ставка в кінці торгів виявиться найбільшою. Саме з цим учасником продавець буде підписувати договір купівлі-продажу. Цей договір є електронним, але має ту ж юридичну силу, що і звичайний паперовий контракт.

Скейтбординг сегодня: выбор для молодых и прогрессивных!

Сегодня скейтбординг (или катание на доске) находится на пике своей популярности, ведь скейт давно перестал быть просто развлечением. Теперь это удобное, экологически безопасное и полезное для здоровья средство передвижения.

Тендерна система державних закупівель

Сучасні електронні торги дадуть вам шанс отримати замовлення від держави. В перспективі у вас буде можливість уважніше ставитись до цієї системи та взяти під свій контроль більше основних можливостей. Так

Особливості ринку землі та його роботи в системі «Prozorro.Sale»

Головна особливість земельного ринку — він незабаром запрацює після довгої заборони. Вже з липня 2021 року власники землі можуть користуватися правом на те, щоб розпоряджатися наділами. Згідно з прогнозами експертів,