На сайті УУБ є можливість дізнатись про початок електронних земельних аукціонів

Земельні аукціони розпочинаються вже незабаром, тому настав момент реєстрації на одному з сайтів електронної системи Prozorro. Таким чином, ви завжди будете в курсі подій і не пропустите оригінальні партії.

Довгий час значне для нашої держави сільськогосподарське джерело було під забороною вільного продажу. Але уряд у березні 2020 року прийняв рішення, яке змінило хід історії. З 1 липня 2021 року, фізичні особи почнуть реалізовувати своє право на отримання земельних ділянок площею до 100 гектарів, а власники земель розпочнуть розпоряджатися землею за власним бажанням.

Реалізація земельних ділянок

Результати опитувань громадської думки показують, що більша кількість громадян до кінця не визнала необхідності та мети проведення земельних перетворень. Але головний факт – Україна була майже ексклюзивною державою у світі, де були встановлені межі прав власності на землю. Оголошення про проведення земельних аукціонів розпочалось роком тому, Президент підписав Закон № 552-IХ. Наразі до запуску торгів готуються лише фізичні особи, а з 2024 року компанії матимуть подібну ймовірність.

Слід також врахувати, що наразі є можливість продавати лише власну землю, а державна територія, згідно із Законом, не продається. На даний момент уряд зайнятий розумінням можливості продажу та оренди сільськогосподарських угідь через систему Prozorro. Позачергові електронні відкриті аукціони можуть забезпечити об’єктивне функціонування ринку землі в майбутньому.

Акціонери також будуть підключені до електронних земельних аукціонів у 2021 році. Встановлені обмеження щодо розміру наділів та їхніх клієнтів будуть продовжувати застосовуватися до них. Буде дозволено купувати сільськогосподарські ділянки на відкритому аукціоні з поступовим підвищенням ціни. Один пай можна виставляти на продаж https://sale.uub.com.ua/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi величезну кількість разів.

Придбати сільськогосподарські землі в системі Prozorro.Sale може кожен охочий. Котрий пройде реєстрацію на сайті УУБ, скажімо, на Українській універсальній біржі.

КАК ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬ КОМПАНИЮ С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ (ООО)

Общество с ограниченной ответственностью ( ООО ) — юридическое лицо, уставный капитал которого разделен на акции; Участники, как правило, не несут личной ответственности за обязательства компании, но принимают на себя риск возможного убытка

Придбання арештованого майна

Якщо у вас є бажання придбати певне арештоване майно, то варто якомога більш відповідально поставитись до певних процесів, котрі можуть виявитися корисними для вас. Слід завжди намагатися використовувати доступні варіанти

Природний газ для підприємства

Кожне підприємство для підтримання свого функціонування постійно потребує певних важливих ресурсів, котрі в цьому допоможуть. При цьому існують певні ресурси, котрі використовуються частіше за всі інші через свої властивості та