На сайті УУБ є можливість дізнатись про початок електронних земельних аукціонів

Земельні аукціони розпочинаються вже незабаром, тому настав момент реєстрації на одному з сайтів електронної системи Prozorro. Таким чином, ви завжди будете в курсі подій і не пропустите оригінальні партії.

Довгий час значне для нашої держави сільськогосподарське джерело було під забороною вільного продажу. Але уряд у березні 2020 року прийняв рішення, яке змінило хід історії. З 1 липня 2021 року, фізичні особи почнуть реалізовувати своє право на отримання земельних ділянок площею до 100 гектарів, а власники земель розпочнуть розпоряджатися землею за власним бажанням.

Реалізація земельних ділянок

Результати опитувань громадської думки показують, що більша кількість громадян до кінця не визнала необхідності та мети проведення земельних перетворень. Але головний факт – Україна була майже ексклюзивною державою у світі, де були встановлені межі прав власності на землю. Оголошення про проведення земельних аукціонів розпочалось роком тому, Президент підписав Закон № 552-IХ. Наразі до запуску торгів готуються лише фізичні особи, а з 2024 року компанії матимуть подібну ймовірність.

Слід також врахувати, що наразі є можливість продавати лише власну землю, а державна територія, згідно із Законом, не продається. На даний момент уряд зайнятий розумінням можливості продажу та оренди сільськогосподарських угідь через систему Prozorro. Позачергові електронні відкриті аукціони можуть забезпечити об’єктивне функціонування ринку землі в майбутньому.

Акціонери також будуть підключені до електронних земельних аукціонів у 2021 році. Встановлені обмеження щодо розміру наділів та їхніх клієнтів будуть продовжувати застосовуватися до них. Буде дозволено купувати сільськогосподарські ділянки на відкритому аукціоні з поступовим підвищенням ціни. Один пай можна виставляти на продаж https://sale.uub.com.ua/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi величезну кількість разів.

Придбати сільськогосподарські землі в системі Prozorro.Sale може кожен охочий. Котрий пройде реєстрацію на сайті УУБ, скажімо, на Українській універсальній біржі.

Рекомендации по выбору интернет-магазина мебели

Покупка мебели – это не такой легкий процесс и многие люди сталкиваются с большим количеством вопросов и проблем. Особенно это актуально, когда речь заходит о таком виде мебели, как шкафы-купе.

Тканевые ролеты – как выбрать, особенности

Тканевые ролеты в последнее время используют очень часто, потому что они подходят под любые размеры окон, защищают от солнечных лучей, не деформируются при использовании.

Аренда авто: основные преимущества

Если вы приняли решение отправиться в небольшое путешествие или просто у вас запланирована срочная поездка, а своя машина находится, к примеру, в ремонте, тогда вам срочно потребуется  аренда авто по